Image

محمد مظاهری

Image
سخنان مدیریت

ما به داشتن متخصصین خبره ی خود می بالیم

قدمت ما به سال 1995 بازمی گردد، وقتی که محمد مظاهری این مجموعه را بنیان گذاری کرد تا بهترین رینگ های سه تیکه و پره چرخ ها را تولید کند.
شرکت ال رینگ بیش از 27 سال سابقه در تولید لوازم جانبی کامیون و تریلی در ایران و اصفهان را دارد. این شرکت محصولات خود را که شامل کاسه چرخ، پره چرخ  و رینگ سه تیکه می باشد، با برند ال رینگ به کشورهای امارات، عربستان، قطر، سوریه و کشورهای آفریقایی صادر می کند.
مجموعه ی ما این قابلیت را دارد که کلیه ی تولیدات خود را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به سرتا سر دنیا صادر کند.
Image

محمد مظاهری

بنیان گذار شرکت ال رینگ

مهم ترین نقطه قوت مجموعه ما

به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها، ما توانسته ایم اعتماد هم صنفی های خود را در تولید لوازم کامیون و تریلی به خود جلب کنیم. آن ها اکثرا مشتریانشان را به ما ارجاع می دهند.
همچنین ما با مشتریانمان روابطی طولانی مدت برقرار می کنیم.. این کار باعث می شود آن ها در تمامی مراحل شغلی و هنگام مواجه با مسائل مختلف به ما اعتماد کنند و در نتیجه ما در دراز مدت به راهکارها و نتایجی بسیار مطلوب و مؤثر در رفع نیاز مشتریان دست پیدا می کنیم.
ثبات
یکپارچگی
بهره وری
قابلیت اعتماد
تعهد
قابلیت اطمینان
تخصص ما

شرکت ال رینگ با بیش از 25 سال سابقه در تولید لوازم کامیون و تریلی

ما تمامی محصولات  اعم از کاسه چرخ، پره چرخ و رینگ سه تیکه، را به سرتا سر دنیا صادر می کنیم.

رینگ سه تیکه
کاسه چرخ جلو
درخواست مشاوره

شرکت های بزرگ به بهترین تولیدکنندگان نیاز دارند

به عنوان یکی از موفق ترین تولیدکنندگان کاسه چرخ، پره چرخ، رینگ سه تیکه و قطعات تریلی و کامیون ، ما توانسته ایم اعتماد هم صنفی های خود را که مشتریانشان را به ما ارجاع می دهند، به دست آوریم